Muud Müzik

Ücretsiz müzik uygulamasıdır
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut28.52 MB
  • Sürüm4.5.2
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciTTNET A.S.
Muud?una göre yerli ve yabancı milyonlarca müziği dinleyebileceğin bu uygulamayı hemen indir!

En popüler şarkıların, albüm, haber ve etkinliklerin yer aldığı Muud Müzik uygulaması ile tür ve moda göre çalma listenizi oluşturabilir, dilediğiniz müziği dinleyebilirsiniz. Ana sayfasında her dakika yenilenen şarkılarla, müziğe dair aradığınız her şeyi bu uygulamada kolayca takip edebilirsiniz.

Keşfet menüsü sayesinde de yalnızca size özel kişiselleştirilmiş özelliği sayesinde sevdiğiniz türleri ve sanatçıları seçebilir, yalnızca belirlediğiniz veya sevdiğiniz sanatçıların şarkılarını dinleyebilirsiniz.

Yepyeni ara yüzüyle milyonlarca şarkıyı kullanıcılarına sunan Muud Müzik ile en popüler müzik aramalarını görebilmeniz de mümkün. Ayrıca arama sayfasında en popüler yerli ve yabancı şarkıları, klipleriyle birlikte izleyebilirsiniz.

Listeler sayfası da oldukça kolay bir kullanıma sahip. Kullanıcılarına binlerce çalma listesi sunan Muud Müzik, filtreleme özelliği ile o an nasıl hissediyorsanız veya ne yapıyorsanız, müziği ona göre belirlemenize olanak tanır.

Ayrıca en son dinlediğiniz müziği veya favori kısmına kaydettiğiniz bir albümü ya da çevrimdışına eklediğiniz müzikleri bulabildiğiniz ben menüsüne de sahip.

Yüksek kalitede müzik dinleme imkânı sunan Muud Müzik uygulamasıyla HD kalitede müzikler dinleyebilirsiniz. Yerli ve yabancı pek çok şarkıyı sınırsız dinleyebildiğiniz bu uygulamayla beğendiğiniz şarkıları ücretsiz olarak cihazınıza indirebilirsiniz. Muud Müzik uygulamasının ayrıcalıklarından yararlanmak istiyorsanız, ücretsiz olarak hemen indirin, Muud'unuza uygun şarkılar dinleyin!

 

 

 

Muud Müzik indir