Muud Müzik

Ücretsiz müzik uygulamasıdır
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 41.3 MB
  • Sürüm 4.5.2
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici TTNET A.S
iPad ve iPhone için tasarlanmış bu uygulamayla en popüler şarkıları HD ses kalitesiyle dinleyebilir, en popüler müzik aramalarını keşfedebilirsiniz.

Muud Müzik uygulaması, yepyeni ara yüzü ile yerli ve yabancı milyonlarca şarkıyı kullanıcılarına sunuyor. En popüler şarkıların yer aldığı bu uygulama da en yeni albümler, haber ve etkinlikler de yer alıyor.

Beğendiğiniz şarkıları türlerine ve modunuza uygun şekilde dinleyebileceğiniz bu uygulamada hazır çalma listeleri oluşturmak oldukça kolay!

Her dakika yenilenen ana sayfası sayesinde de müziğe dair aradığınız her bilgiye rahatlıkla ulaşabilir, keşfet menüsü sayesinde de sevdiğiniz türdeki sanatçı ve şarkıları seçip, dinleyebilirsiniz.

En popüler müzik aramalarını görebileceğiniz arama sayfasında istediğiniz içeriği bulabilmeniz mümkün. Yerli ve yabancı şarkıların video kliplerini ve yeni albümlerini de bu sayfada görüntüleyebilirsiniz.

Favori listenize sevdiğiniz parçaları kaydedebilir, tekrar tekrar dinleyebilir, isterseniz de ücretsiz olarak bu şarkıları cihazınıza mp3 olarak indirebilirsiniz. Kişisel dinleme listelerinizi oluşturabileceğiniz Muud Müzik uygulaması sayesinde beğendiğiniz şarkı ve sanatçıları rahatlıkla dinleyebilirsiniz. Ayrıca oluşturduğunuz bu listeleri sevdiğiniz arkadaşlarınızla paylaşmanız da mümkün.

Çevrimdışı dinleme olanağı sağlayan Muud Müzik, yüksek kalite ayrıcalığı ile kullanıcılarına HD kalitede müzik dinleme keyfi yaşatıyor.

Yepyeni Muud Müzik uygulaması, modunuza uygun, sınırsız müzik deneyimi yaşamanıza olanak tanır. Ücretsiz olan bu uygulamayı hemen indirin, dinleyeceğiniz müziğe siz karar verin!

 

Muud Müzik indir